cesta: Domů / Blog

Vydáno: 29. 01. 2018

PÁRTY VYBAVENÍ PRO SPORTOVNÍ AKCE

Věděli jste, že pasivně sport pravidelně sleduje 65 procent Čechů? Polovina z těchto lidí pak sport aktivně provozuje. Pořádáte sportovní akci? Pak určitě víte, že jak diváci, tak amatérští sportovci po výkonu rádi uhasí žízeň dobrým pivem a pohodlně se usadí. Poradíme vám, na co všechno při organizaci sportovní akce nezapomenout.

USAĎTE FANOUŠKY NA PIVNÍ SETY

Ujasněte si, kolik dorazí diváků a fanoušků a kolik účastníků z řad amatérských sportovců. Kde budou sedět? Část z nich určitě v hledišti, další ale nepohrdnou místem v blízkosti občerstvení - doporučujeme zajistit dostatečné množství pivních setů - stůl a dvě lavice poskytují dostatek místa a jsou nanejvýš praktickým řešením.

Pokud to charakter akce umožňuje, můžete si u nás pronajmout i párty stany, jež je možné propojit a které nabízejí úkryt při nepřízni počasí.

ZAJISTĚTE GRIL A PLASTOVÉ NÁDOBÍ

Nenáročné na přípravu, a proto na sportovních akcích populární, jsou steaky připravené na grilu. Zajistíme pro vás jak naložení masa, tak zapůjčení velkoobjemového grilu. Na gril na sportovních akcích rozhodně patří grilované klobásy, párky v rohlíku. Na akci, která je laděná více do zdravého životního stylu, můžete nachystat saláty.

Nezapomeňte také na dostatek jednorázového nádobí - na plastové kelímky a papírové tácky.

PIVO JAKO ZDALEKA NEJPOPULÁRNĚJŠÍ NÁPOJ

Ač se naši zákonodárci snaží zakázat konzumaci jakéhokoli alkoholu na sportovních akcích, platí, že pivo je stále zdaleka nejpopulárnější nápoj (zhruba 50 procent objemu). Proto zajistěte dostatek sudů s výčepním zařízením, ale i plechovek. Na sportovních akcích je také velká spotřeba nealko nápojů - točených limonád i nápojů v PET lahvích. Nezapomeňte, že nápojů musí být dostatek, stejně jako obsluhy, která se o hosty postará.

NA CO NEZAPOMENOUT?

Pamatujte, že kompletní servis pro sportovní akci u nás musíte objednat s předstihem - minimálně 3 týdny dopředu. Pro vaši sportovní akci zařídíme kompletní vybavení pro catering, postaráme se o půjčení grilu i o vybavení pivními sety.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nepořádáte sportovní akci, ale oslavu obce nebo firemní večírek? I s tím vám poradíme a pomůžeme.

Galerie

Další články: