cesta: Domů / Blog

Vydáno: 27. 01. 2018

PÁRTY VYBAVENÍ NA RODINNOU OSLAVU - PŮJČTE SI GRIL

Rodinná setkání a rodinné oslavy považuje za důležité asi 88 procent Čechů. Na druhou stranu se jen málo z nás pouští do organizace velkých rodinných oslav - protože ty už tak oblíbené nejsou. Není to škoda? Zvlášť, když vám s organizací velké rodinné oslavy pomůžeme - od půjčení grilu až po zajištění pitného režimu pro vaše hosty.

PŘÍPRAVA RODINNÉ OSLAVY ZAČÍNÁ

Zapomeňte na obložené chlebíčky, které jsou synonymem rodinných setkání a naplánujte oslavu ve velkém stylu. Vyhodnoťte, kolik dorazí mužů, kolik žen a kolik dětí a podle toho naplánujte jídlo a pití. Z naší zkušenosti víme, že poměr obvykle bývá 40 procent mužů, 40 procent žen a 20 procent dětí. Naplánujte místo a datum. A se zbytkem vám pomůžeme

POSEZENÍ IDEÁLNĚ V PARTY STANU

Rodinná oslava obvykle bývá méně formální než svatba nebo firemní večírek. Neznamená to ale, že hosté budou pít z kelímků a jíst z papírových tácků. Zvolte klasické skleněné nádobí. V případě, že půjde o venkovní akci, nezapomeňte na dostatek velkých party stanů, které při nepřízni počasí poskytnou ochranu. Pro děti můžete pronajmout například skákací hrad.

PŮJČTE GRIL A PŘIPRAVTE SELE

Při větší rodinné oslavě můžete pravidelné společné grilování povýšit o úroveň výš. Pořiďte menší grilované sele - v případě potřeby se postaráme nejen o půjčení grilu, ale i o zajištění masa a obsluhu grilu po celou dobu akce.

RODINNÁ OSLAVA? PIVO VEDE

Češi jsou národ pivařů a potvrzují to i naše zkušenosti. Na pivo na rodinných party obvykle připadá 45 procent celkového objemu, následuje s 35 procenty víno, tvrdého alkoholu se poměrově vypije na rodinné oslavě víc než třeba na firemním večírku - počítejte, že bude tvořit zhruba 20 procent. A nezapomeňte na nealko (nejen pro děti) - tvoří obvykle asi 15 procent celkového objemu.

Ideálním a praktickým řešením jsou sudy piva. Není důvod z nich mít obavy - půjčíme vám k nim výčepní zařízení a vše vysvětlíme.

NA CO NEZAPOMENOUT?

“To do list” pro rodinnou oslavu může být pekelně dlouhý, začnete tedy s její organizací včas. A to, že nestihnete připravit úplně všechno? Nevadí! Rodina vám to určitě odpustí.

Galerie

Další články: