cesta: Domů / Blog

Vydáno: 30. 01. 2018

PÁRTY VYBAVENÍ NA POSEZENÍ S PŘÁTELI

Věděli jste, že čím déle se lidé neviděli, tím více přemítají, zda na sraz spolužáků po letech, nebo na posezení s dávnými přáteli dorazí? Usnadněte jim rozhodování a zorganizujte setkání, na které se budou těšit. S výborným jídlem, skvělým pitím a třeba venku pod širým nebem, kde vám při případné nepřízni počasí budou “krýt záda” prostorné párty stany.

ZAČNĚTE OSLOVENÍM PŘÁTEL A VÝBĚREM MÍSTA

Začněte tím, že s dostatečným (!) předstihem oslovíte přátele. A pak vyberte místo a domluvte pronájem vybavení - pro neformální posezení zajistíme pivní sety (stůl a dvě lavice), žádá-li si to charakter akce pak i barové stolky.

Plánujete celou akci venku? Doporučujeme k zápůjčce přidat i velké párty stany, jež je možné vzájemně propojit. V parném létě se hodí slunečníky.

K JÍDLU? TO NEJLEPŠÍ Z GRILU

Co servírovat - to záleží na vašem rozhodnutí a samozřejmě i na počtu lidí. Pro větší společnost doporučujeme grilované sele. Počítejte ale s tím, že jeho příprava je časově náročná. Pokud jste pro jednodušší a časově úspornější řešení, zvolte grilované steaky. V obou případech nicméně zajistíme zapůjčení vhodného grilu.

Na akci podobného charakteru pak doporučujeme klasické nádobí - sklenky a klasické skleněné talíře, nikoli kelímky a tácky.

MÉNĚ PIVA, VÍCE VÍNA

Možná vás to překvapí, ale z dlouholetých zkušeností víme, že na setkáních “starších a pokročilých” se nevypije tolik piva, jako na oslavách a setkáních mladších přátel. Vypije se ho zhruba stejně jako vína. Tvrdého alkoholu pak jen naprosté minimum. Myslete na to - a k sudům piva přiobjednejte i dostatečné množství lahví s kvalitním vínem.

NA CO NEZAPOMENOUT?

Zorganizovat setkání, párty nebo oslavu, a pak se celý večer starat o obsluhu? Akorát byste si celou akci pokazili! Zajistěte na obsluhu někoho jiného a vy si celou akci užijte!

Galerie

Další články: