cesta: Domů / Blog

Vydáno: 28. 01. 2018

PÁRTY VYBAVENÍ NA OSLAVY OBCÍ

Na řadu oslav obcí se v poslední době snesla kritika kvůli nekvalitě kulturního programu. Ten neovlivníme, dokážeme ale zajistit to, aby se kritika nesnesla na vybavení stoly a židlemi, nebo na nedostatek párty stanů. Oboje zajistíme a postaráme se o maximální kvalitu.

POSAĎTE NÁVŠTĚVNÍKY K PIVNÍM SETŮM

Lokální hudební festivaly, městské slavnosti, slavnosti obcí spojené s výročím vzniku… Organizace jakékoli z těchto událostí je náročná nejen na čas, ale i na finance. A právě rozpočet by měl být tím prvním, od čeho byste se měli odrazit.

Publikum a jeho složení se pak odvíjí od charakteru akce - a od toho se bude odvíjet i vybavení - typ stolů a židlí a jejich počet. Nicméně ať už očekáváte jakýkoli typ publika, univerzálním základem jsou pivní sety - stoly a lavice, které něco vydrží. O jejich zapůjčení se postaráme.

Klasické slunečníky vzhledem k charakteru akce nedoporučujeme, velké party stany jen v případě, že se akce koná na jaře nebo na podzim, kdy může být chladněji.

PŮJČTE SI GRIL PRO GRILOVÁNÍ KLOBÁS

Umíte si představit byť malý a lokální festival bez výborných grilovaných klobás? My ne. A právě klobásy na grilu a grilované steaky vám doporučujeme jako hlavní občerstvení. Půjčení vhodného grilu zajistíme. A k němu případně i obsluhu, která se o grilování postará. Nabídku můžete doplnit na přípravu nenáročnými párky v rohlíku, párkovače máme k zapůjčení.

I vzhledem k bezpečnosti by kelímky měly být plastové a tácky papírové. Skleněné sklenice a další nádobí jsou nevhodné. Potřebujete zajistit jednorázové nádobí? Není problém.

VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ - NA PIVO I TOČENÉ LIMO

Ať už je charakter akce jakýkoli, nejvíce se vypije piva. Jde zhruba o polovinu objemu všech nápojů. Druhým nejpopulárnějším nápojem jsou točené limonády, o pomyslné třetí místo se dělí víno a tvrdý alkohol. Nejsnadnějším způsobem distribuce piva je točení ze sudů. Pomocí výčepního zařízení, které pronajímáme.

NA CO NEZAPOMENOUT?

Nezapomeňte, že akce se pravděpodobně účastní i děti. Pořádáte v obci oslavy a společné akce často? Vybavení nejen pronajímáme, ale zajišťujeme i jeho prodej - ať už je to prodej výčepních zařízení nebo prodej grilů.

Galerie

Další články: