Pronájem a prodej párty vybavení:
+420 257 191 777


Sele, kýta a další maso na gril

Na žádné party by neměla chybět vůně a dokonalá chuť grilovaného masa. Že nemáte gril ani maso? Tuto starost nechte na nás. Půjčujeme nejen kvalitní grily, ale dodáme také výborné naložené maso na gril, po kterém se na Vaší party jen zapráší.

Dokonalá chuť grilovaného masa

Dáte přednost vepřové kýtě, seleti, teleti, hovězí kýtě, krocanovi nebo krůtě? Výběr je velký, naše maso na gril má však jedno společné. Potěší všechny chuťové buňky. Těšíme se na Vás v centru Prahy (s pohodlným parkováním na našem vlastním parkovišti). Máme pro vás otevřeno 7 dní v týdnu od 8:00 do 20:00. Maso (i gril) dopravíme v případě zájmu až na místo konání akce.


Na objednané maso je nutné složit minimálně 3 – 5 dní předem 50% zálohu buď převodem nebo osobně na prodejně, jinak maso NEBUDE objednáno!210,00Kč
Hovězí kýtu najdeme na zadní čtvrti dobytka. Obsahuje velice málo tuku, přesto je velmi šťavnatá.Vybíráme pro vás pouze kvalitní hovězí na gril od místních chovatelů. Můžete si u nás objedn..
Hovězí kýtu najdeme na zadní čtvrti dobytka. Obsahuje velice ...
130,00Kč
Zpestřením zahradní party je nepochybně i grilování krocana. Devatero druhů masa, které krocan nabízí, uspokojí chuťové buňky všech vašich hostů. Po libovém mase se jen zapráší, a tak při objedn..
Zpestřením zahradní party je nepochybně i grilování krocana. Devat...
130,00Kč
Krůta patří mezi nejoblíbenější grilovanou specialitu zahradních party. Najdete na ní 9 druhů mas, a tak o rozmanité chutě vašeho pohoštění nebude nouze. Objednat si u nás můžete krůtu jen tak, ..
Krůta patří mezi nejoblíbenější grilovanou specialitu zahradních p...
120,00Kč
Společenská událost bez selete na grilu je jako party bez piva. Nenechte se zahanbit, pomůžeme vám. Z místního chovu pro vás vybereme ideální sele/prase na gril, a to podle počtu vašich ho..
Společenská událost bez selete na grilu je jako party bez piva. Ne...
230,00Kč
Výborné měkoučké telecí je pro velké akce ideálním pohoštěním. Hosté si mohou vybrat z několika druhů mas, a tak zaručeně uspokojíte žaludky gurmánů i dam.Maso je potřeba před samotným grilování..
Výborné měkoučké telecí je pro velké akce ideálním pohoštěním. Hos...
130,00Kč
Vepřová kýta je termín používaný pro zadní nohu prasátka. Je to velice oblíbené maso na rožnění. Není tučné, přesto šťavnaté, a proto je oblíbené i u dam. Vybíráme pro vás pouze kvalitní vepřov..
Vepřová kýta je termín používaný pro zadní nohu prasátka. Je to ve...