Půjčení grilu - 2 krůty, 4 kuřata | grilování 20 kg masa
Pronájem a prodej párty vybavení:
+420 257 191 777


Gril G40 až pro 20 kg masa (4 kuřata,vepřová kýta) - G40

500,00Kč
  • Model: G40
  • -->
  • Dostupnost: Skladem

Dostupné varianty:

Popis

Skvělá volba pro rodinnou oslavu narozenin nebo grilovačku s přáteli! Kompletně zakrytovaný celokovový gril G 40 pojme až 20 kilogramů masa, jeho obsluha je snadná a použít můžete klasický rošt, nebo jehlu s 2 bodáky. Gril G 40 jde navíc částečně složit a vy ho snadno přemístíte i v kufru osobního auta. Ideální pro domácí grilovačku.

Kapacita - ideální pro 4 kuřata nebo kýtu

Motor grilu, který má klasický 220V pohon by utáhl až 50 kg masa, nicméně vnitřní 90 cm dlouhý prostor pojme „jen“ 20 kilogramů. Na grilu G 40 tak snadno připravíte krocana, případně dvě krůty. Bez problémů se na něj vejde menší vepřová kýta (do 18 kg), případně 4 kuřata nebo 4 kachny. Doba přípravy závisí i na vyschnutí dřeva, nicméně orientačně počítejte s 2,5 hodinami na kuřata, 3 hodinami na krůtu nebo krocana a 3,5 hodinami na kýtu.

Velikost - lehký, kompaktní, skládací

Model G 40 je na rozdíl od jiných typů poměrně kompaktní. Ač je celokovový, váží pouhých 35 kilogramů. Navíc má kolečka pro snadnější manipulaci. Nožky grilu je navíc možné složit a gril snadno naložit i do kufru osobního auta. Kompletně sestavený má rozměry 126x110x48 cm (d x v x š).

Obsluha - zvládne ji i začátečník

Počítejte s tím, že gril G 40 každou hodinu spolyká asi 10 kilogramů dřeva. Obsluha grilu je poměrně snadná – a proto obvykle není potřeba naše asistence. Gril má předsazené ohniště, regulaci hoření a maso můžete vyskládat na rošt, případně napíchat na jehlu z potravinářského nerezu, kterou jistí ještě dva bodáky. Otáčení jehly zajistí 220V zdroj.  

Doporučení - ideální pro rodinné grilovačky

Gril je kompletně zakrytovaný. A ač je pohled na pečící se maso velmi příjemný, doporučujeme zakrytování používat. Ušetříte zhruba 40 procent paliva. Gril G 40 je ideální pro rodinné grilovačky a není potřeba speciální obsluha.