Půjčení profesionálního grilu na kuřata
Pronájem a prodej párty vybavení:
+420 257 191 777


Gril na kuřata – grilování až 16 kusů kuřat nebo kachen

650,00Kč
  • Model: product 13
  • -->
  • Dostupnost: Skladem

Dostupné varianty:

Popis

Gril speciálně určený pro grilování kuřat. Ugrilujte profesionálně a rovnoměrně až 16 kusů kuřat nebo kachen. Případně šašliky. Částečně zakrytovaný celokovový gril má 4 jehly a k nim 16 bodáků. A také kolečka pro snadný přesun. Částečně skládací a vhodný pro firemní akce, oslavy a svatby.

Kapacita - až 16 kusů kuřat

Gril disponuje čtyřmi jehlami a vnitřním prostorem o délce 120 centimetrů. Snadno v něm naráz ugrilujete 16 kuřat nebo kachen. Gril umožňuje ugrilovat i čtyři kusy velkých šašliků. U drůbeže počítejte se zhruba 1,5 až 2 hodinami na přípravu, jiné maso se bude připravovat asi dvě hodiny. Gril spotřebuje asi 15 kg dřeva za hodinu.

Velikost - částečně skládací

Rozměry rozloženého grilu jsou 120 x 193 x 73 centimetrů (délka x výška x šířka), nicméně můžete ho částečně složit. Skládací jsou nožky. Hmotnost grilu je 120 kilogramů – manipulaci s ním ale usnadňují kolečka.

Obsluha - jednodušší díky regulaci hoření

Zda zvolit obsluhu od nás, nebo se spolehnout na své schopnosti, necháme na zvážení zákazníka. Pokud máte zkušenosti s grilováním, pak byste obsluhu měli zvládnout sami. Gril má regulaci hoření, předsazené ohniště (tuk tedy nekape přímo do ohně), topeniště je umístěné bokem. Pohon motorku je na 220 V.

Doporučení - kuřata pečlivě připevněte

Kuřata pečlivě umístěte na jednu ze čtyř jehel – a pro jejich perfektní připevnění využijte i 16 bodáků, které jsou součástí grilu. Jen tak snížíte riziko toho, že se vám kuřata zřítí dolů.