Pronájem a prodej párty vybavení:
+420 257 191 777


Pronájem party stanů a slunečníků

Dokonalá ochrana před sluncem i před deštěm. Jistota, že vaše akce bude bez jediné chybičky. Půjčujeme party stany a slunečníky. Naši půjčovnu najdete přímo v centru Prahy (bez problému zaparkujete na našem vlastním parkovišti). Vypravit se za námi můžete 7 dnů v týdnu (otevřeno každý den od 8:00 do 20:00). V případě potřeby je k dispozici vozík na odvoz zapůjčeného party vybavení (nebo Vám vše přivezeme až na místo konání Vaší akce).700,00Kč
Ochrání vás před slunečními paprsky, ale i před nepříjemným deštíkem. Malý párty stan s rozlohou 9 metrů čtverečních je skvělou volbou na zahradní párty, menší oslavy s přáteli, ale i na festiva..
Ochrání vás před slunečními paprsky, ale i před nepříjemným deštík...
690,00Kč
Klasický stahovací párty slunečník, který je elegantním řešením k barovým párty stolkům, ale i k pivním setům. Je alternativou k velkým slunečníkům o rozměrech 3 x 3 metry. Pod kulatý slunečník ..
Klasický stahovací párty slunečník, který je elegantním řešením k ...
1 400,00Kč
Největší z párty stanů v naší nabídce. Velký párty stan je jistotou, pokud jste se rozhodli pro svatbu nebo rodinnou oslavu pod širým nebem. Díky kvalitnímu opláštění na vás budou mrholení, déšť..
Největší z párty stanů v naší nabídce. Velký párty stan je jistoto...
500,00Kč
Praktický velký rozkládací slunečník, který ochrání před lezavými slunečními paprsky. Půjčujete si na venkovní oslavu pivní sety? Přiberte k nim i velké rozkládací slunečníky. Se stabilní kovovo..
Praktický velký rozkládací slunečník, který ochrání před lezavými ...