Pronájem a prodej párty vybavení:
+420 257 191 777


Půjčovna výčepního zařízení

Chcete si vychutnat perfektně vychlazené pivo jako z oblíbené hospůdky i na vaší zahradní party? Půjčujeme kvalitní a spolehlivé výčepní zařízení. Půjčte si pípu s chlazením, která by neměla na žádné party chybět. Pokud je vaším oblíbeným pivem Staropramen nebo Braník, nezapomeňte si půjčit i narážecí hlavu Flach plochý nebo-li žehličku.

Naši půjčovnu výčepního zařízení najdete v centru Prahy (pohodlně zaparkujete na našem vlastním parkovišti), máme otevřeno každý den od 8:00 do 20:00 (7 dní v týdnu, 365 dnů v roce), zapůjčenou pípu a chlazení tedy můžete vrátit i v neděli. V případě potřeby Vám zapůjčíme vozík na odvoz výčepního zařízení (nebo Vám pípu přivezeme a po skončení akce si ji opět vyzvedneme).350,00Kč
Chcete si vychutnat perfektně vychlazené pivo jako z oblíbené hospůdky i na vaší zahradní párty? Zapůjčte si u nás dvoukohoutové suché chlazení bez kompresoru.Ideální výčepní zařízení&..
Chcete si vychutnat perfektně vychlazené pivo jako z oblíbené hosp...
600,00Kč
U vodního chlazení se o ideální teplotu piva nebo točené limonády stará, logicky, voda. Ta ochlazuje hadice, kterými je nápoj vedený. A pivo, nebo limča mají ideální teplotu. Vodní chlazení se o..
U vodního chlazení se o ideální teplotu piva nebo točené limonády ...
250,00Kč
Profesionálně vychladí a umožní natočit 30 až 40 piv každou hodinu. Výčepní zařízení Pygmy 15/k doporučujeme na rodinné oslavy a menší párty s přáteli. Dokonale vychlazené pivo si díky tomu..
Profesionálně vychladí a umožní natočit 30 až 40 piv každou hodinu...
50,00Kč
Tato narážecí hlava slouží pro čepování piva z takzvaných KEG sudů, tedy z vratných sudů. Najít ji můžete i pod označením korb, objevuje se i označení typ S. Bajonet je pravděpodobně nejrozšíř..
Tato narážecí hlava slouží pro čepování piva z takzvaných KEG sudů...
50,00Kč
Ač může označení “kombi” mást, pamatujte, že tento typ narážecí hlavy nenahrazuje ani typ bajonet, ani typ žehlička. Narážecí hlava kombi je v českém prostředí nejméně zastoupenou narážecí hlavo..
Ač může označení “kombi” mást, pamatujte, že tento typ narážecí hl...
50,00Kč
Plánujete na svatbu, oslavu, firemní večírek pořídit sudy piva Starobrno, Bernard, Krušovice, Staropramen nebo třeba Braník? Pak nezapomeňte zajistit půjčení narážecí hlavy typu žehlička, k..
Plánujete na svatbu, oslavu, firemní večírek pořídit sudy piv...